Firma Logitus Sp. z o.o. powstała w 2009 roku odpowiadając na zapotrzebowanie mieszkańców trójmiejskiej aglomeracji na wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne. Firma świadczy w technologiach Ethernet oraz GPON usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu, cyfrowej telewizji kablowej i cyfrowej telefonii stacjonarnej.

 

Od początku istnienia kładziemy duży nacisk na sposób budowy naszych sieci dostępowych. Wszystkie nasze sieci szkieletowe budujemy w oparciu o kable światłowodowe i urządzenia pracujące z prędkością 10Gbps. Stawia nas to w czołówce firm telekomunikacyjnych w województwie pomorskim. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać do naszych użytkowników telewizję cyfrową IPTV oraz Internet z prędkością nawet do 1000 Mbit.
Stale poszerzamy nasz zasięg o nowe osiedla oraz liczbę zadowolonych Klientów.

Misja firmy

Misją firmy jest dostarczanie nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w przystępnych cenach oraz dbanie o Klienta w taki sposób aby pozostał z nami na dłużej i polecał nasze usługi innym mieszkańcom.

Lokalny patriotyzm

Działamy lokalnie i wspieramy lokalnych przedsiębiorców. Chcemy aby pieniądze zostawały w Polsce. Wszyscy nasi pracownicy to mieszkańcy trójmiejskich osiedli, gdzie mieszkają i wydają zarobione pieniądze. Nasi partnerzy i podwykonawcy to w 99 procentach firmy z polskim kapitałem zakładowym.