PROWADŹ BIZNES BEZ OGRANICZEŃ

Światłowód dla Twojego biznesu

– zamów nielimitowane, symetryczne łącze Internetowe

Usługi Internetu Światłowodowego firmy Logitus są usługami symetrycznymi. Oznacza to, że dzierżawisz łącze, które zapewnia Twojej firmie takie same prędkości wysyłania i pobierania danych. Dzięki temu twoi pracownicy będą mieli łatwy dostęp do danych i aplikacji w Sieci, także tych działających w chmurze. Stała prędkość wymiany danych w obu kierunkach zapewni komfort użytkownikom pracującym zdalnie oraz klientom, którzy oczekują stabilnej i bezpiecznej wymiany treści. Jako jeden z nielicznych operatorów na terenie trójmiasta dajemy gwarancję przepustowości zestawionego łącza (nie używamy w swojej ofercie przyimka „do”). Dostarczamy Ci usługę z gwarancją utrzymania parametrów tj. przepustowość, opóźnienie, dostępność. W ten sposób Twój biznes stanie się bardziej dynamiczny i wydajny.

Każda usługa biznesowa objęta jest również Gwarancją Jakości – SLA 99%.

ParametrWartość liczbowa
SLA99%
Średnie opóźnienie pakietów IP w szkielecie miejskimnie więcej niż 5 ms
Średnie opóźnienie pakietów IP w szkielecie krajowymnie więcej niż 10 ms
Średnie opóźnienie pakietów IP w warstwie dostępowejnie więcej niż 15 ms
Średnie opóźnienie pakietów IP w warstwie dostępowej dla ostatniej mili realizowanej w technologiach radiowych wykorzystujących pasmo nielicencjonowanenie więcej niż 30 ms
Straty pakietów IP w szkielecie sieci Logitus0% (zero-packet-loss)
Straty pakietów IP w warstwie dostępowej (mogą wystąpić niewielkie różnice w zależności os zastosowanej technologii i przepustowości)0%-0,05%
Czas naprawy łączy - prace fizyczne, naprawa światłowodu, lub linii zasilaniado 12 h
Czas naprawy fizycznych uszkodzeń urządzeń aktywnych w serwerowniachdo 4 h
Czas naprawy fizycznych uszkodzeń urządzeń w szkielecie sieci Logitusdo 4 h
Prace planowe są uzgadniane indywidualnie w czasie poprzedzający prace nie krótszym niż10 dni roboczych
Monitoring Sieci24h/7d/365d

Dostęp do internetu Logitus to gwarancja:

  • braku limitów ilości wysyłania i odbierania danych
  • gwarantowanego SLA – 99,9%
  • przepustowości łącza od 5 Mbps do nawet 10 Gbps
  • stałego monitoringu wydajności łącza,
  • wsparcia technicznego 24h na dobę/7 dni w tygodniu/365 dni w roku
  • instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych
  • publicznej, stałej adresacji IP – możliwość uzyskania dowolnej klasy adresowej
  • zwiększenia przepływności łącza w trakcie trwania umowy
  • bezpośredniego kontaktu do Opiekuna Biznesowego (brak konieczności oczekiwania w kolejce do konsultanta)

Radiolinia – Internet bezprzewodowy

– najwyższa optymalizacja kosztów

Radiolinia Logitus to Internet bezprzewodowy dla firm oparty na systemie dostępowym typu punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. Rozwiązanie dedykowane Klientom oczekującym niezawodności i dużych przepływności w warunkach trudnodostępnych. Jest używana także jako łącze zapasowe dla połączenia światłowodowego.

Usługa Radiolinii Logitus typu punkt-punkt to dostęp do najlepszego na rynku łącza radiowego zapewniającego połączenie o jakości światłowodu w trudno dostępnych lokalizacjach. Zestaw zastępuje kablowe połączenie Gigabit Ethernet dwoma urządzeniami radiowymi, które do działania wykorzystują wolne od zakłóceń i opłat pasmo 60GHz. Maksymalna odległość na której urządzenia mogą się połączyć to 1500m+.

Usługa Radiolinii Logitus typu punkt-wielopunkt opiera się na wykorzystaniu anten MikroTik, które pracują w paśmie 5 GHz. Maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 800 Mb/s. MikroTik znajdujący się w naszej ofercie wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet dzięki czemu w pełni wykorzystuje swoje możliwości.

Internet Backup

– zabezpieczenie funkcjonalności łącza w Twojej firmie

Połączenie z Internetem w każdej firmie powinno być wyposażone w łącze zapasowe (backup) w celu zapewnienia niezawodności i stabilności transmisji. Oferowana przez Logitus usługa Backup to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, a jego główną zaletą jest zapewnienie ciągłości transmisji połączenia dzięki niezależnemu Operatorowi w przypadku awarii głównego łącza. Łącza Backup realizowane są w technologii radiowej bądź światłowodowej, posiadają gwarancję jakości usług SLA, brak limitu transmisji danych oraz stały publiczny adres IP.

Transmisja Danych

– odległość nie ma znaczenia

Oprócz usługi dedykowanego łącza internetowego oferujemy również na terenie całego kraju usługę transmisji danych, która opiera się o rozległą sieć światłowodową oraz radiolinię z wykorzystaniem technologii DWDM, MPLS oraz Gigabit Ethernet.

Przy współpracy z innymi operatorami telekomunikacyjnymi lub poprzez wybudowanie dedykowanego odcinka światłowodu mamy możliwość podłączyć do naszego szkieletu światłowodowego każdą firmę.

Połączenia realizowane są w standardzie Ethernet, który oprócz bardzo wysokich przepływności od 1 Mb/s do 10 Gb/s, zapewnia także dużą skalowalność łącza z jednoczesną prostotą zarządzania danymi.

Usługa transmisji danych dedykowana jest przede wszystkim dla Klientów posiadających sieć scentralizowaną, którzy oczekują szybkich i symetrycznych połączeń. Pozwala na łatwe zarządzanie sieciami, serwerami oraz prawami dostępu. Transmisja danych daje gwarancję bezpieczeństwa przed ingerencją osób niepowołanych do zasobów sieciowych.

Współpraca z Eksabit Sp. z o.o.