HBO Max

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zapowiedzią, 8 marca serwis HBO Max zastąpił dotychczasową usługę HBO GO. Zachęcamy do instalacji nowej aplikacji na swoich urządzeniach.

Przypominamy, że Abonenci, którzy dotychczas mieli dostęp do HBO GO, mają już dostęp do usługi do HBO Max z tymi samymi parametrami dostępowymi (czyli ta sama nazwa użytkownika i hasło, bez konieczności ponownej rejestracji w nowym serwisie).

Moje urządzenie nie jest obsługiwane – co teraz?

Jeśli wasz telewizor lub podpięte do niego urządzenia nie mogą skorzystać z HBO Max, możecie oglądać seriale i filmy na smartfonie, tablecie lub komputerze. Oto minimalne wymagania sprzętowe dla tych urządzeń:

 • smartfon lub tablet z Androidem – system Android 5.0 Lollipop lub nowszy,
 • iPhone, iPad, iPod Touch – system iOS/iPadOS 12.2 lub nowszy,
 • komputer:
 • Windows 7 lub nowszy, zaktualizowana przeglądarka Chrome, Firefox lub Microsoft Edge,
 • macOS 10.12 lub nowszy (w przypadku oglądania przez przeglądarkę Safari),
 • macOS 11 lub nowszy na komputerze z procesorem Apple M1 (w przypadku korzystania z dedykowanej aplikacji z Mac App Store),
 • Chromebook z Chrome 95 lub nowszym.

Jeśli macie możliwość podpiąć obsługiwanego laptopa do telewizora lub przesyłać obraz za pomocą Chromecasta bądź AirPlay 2, również możecie skorzystać z tej opcji, by wyświetlać HBO Max na telewizorze.

Jak uruchomić HBO Max?

Jeśli masz już konto HBO GO, zostanie ono automatycznie przeniesione do HBO Max. Możesz zalogować się do HBO Max przy użyciu swoich istniejących danych logowania HBO GO.

Jeśli nie masz konta HBO GO a masz wykupiony pakiet HBO +Max możesz zarejestrować się w HBO Max na stronie hbomax.com.

 1. Wybierz „zaloguj” w aplikacji HBO Max.
 2. Na dole ekranu logowania znajdź i kliknij „Wskaż dostawcę”.
 3. Wybierz dostawcę JAMBOX z listy.
 4. Podaj Twój numer klienta oraz tvPIN, które znajdziesz na umowie Abonenckiej. Twój numer klienta możesz sprawdzić wprost z pilota JAMBOX wchodząc do TV Panelu a następnie kliknij „Prześlij”.
 5. Wprowadź login, hasło do HBO Max, imię i nazwisko oraz zaakceptuj Warunki korzystania z usługi.